Sayfamda bulunan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.
logo

Web Tasarım

Neksan Klima – Web Sitesi

Klima ve havalandırma sektöründe faaliyet gösteren Neksan Isıtma Soğutma Sistemleri için uyarlamış olduğum wordpress tabanlı, tam ekran tasarımlı, mobil uyumlu, kapsamlı, kolay yönetilebilir web sitesi..

RQSCERT – Web Sitesi

Sertifika sektöründe faaliyet gösteren RQSCERT firması için uyarlamış olduğum wordpress tabanlı, tam ekran tasarımlı, mobil uyumlu, kapsamlı, kolay yönetilebilir web sitesi..

Module Electrical Solutions – Web Sitesi

Yeni Zelanda'da, inşaat sektöründe faaliyet gösteren için Module Electrical Solutions uyarlamış olduğum wordpress tabanlı, tam ekran tasarımlı, mobil uyumlu, kapsamlı, kolay yönetilebilir web sitesi..

Deha Galvano – Web Sitesi

Galvano sektöründe faaliyet gösteren Deha Galvano için uyarlamış olduğum wordpress tabanlı, tam ekran tasarımlı, mobil uyumlu, kapsamlı, kolay yönetilebilir web sitesi..

ismailyilmaz.org – Web Sitesi

Fotoğraf sektöründe faaliyet gösteren Fotoğrafçı İsmail YILMAZ için uyarlamış olduğum wordpress tabanlı, tam ekran tasarımlı, mobil uyumlu, kapsamlı, kolay yönetilebilir web sitesi..

NYC Sosis – Web Sitesi

Franchise sektöründe faaliyet gösteren New York City Sosis için uyarlamış olduğum wordpress tabanlı, tam ekran tasarımlı, mobil uyumlu, kapsamlı, kolay yönetilebilir web sitesi..

ipekece.com – Web Sitesi

Online alışveriş sitesi olan ipekece.com için uyarlamış olduğum opencart tabanlı ve hazır temalı, mobil uyumlu, kapsamlı e-ticaret web sitesi…

Medup Group – Web Sitesi V2

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren Medup Group için v2 olarak uyarlamış olduğum wordpress tabanlı, tam ekran tasarımlı, kapsamlı web sitesi..

kocaogluotomasyon.com – Web Sitesi

Otomasyon sektöründe faaliyet gösteren Kocaoğlu Otomasyon için uyarlamış olduğum html tabanlı, tam ekran tasarımlı, mobil uyumlu, kapsamlı web sitesi..

medupgroup.com – Web Sitesi

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren Medup Group için uyarlamış olduğum html tabanlı, tam ekran tasarımlı, kapsamlı web sitesi..

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi – Web Sitesi

Yeni kurulan İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi için hazırlamış olduğumuz resmi web sitenin ilk versiyonunun HTML-CSS düzenlemesi yapılmıştır.

Teknoksijen.com – Web Sitesi

Teknoloji sektöründe faaliyet gösteren Teknoksijen.com için uyarlamış olduğum wordpress tabanlı, tam ekran tasarımlı, mobil uyumlu, kapsamlı, kolay yönetilebilir web sitesi..

Ortaklar YMM – Web Sitesi

Muhasebe sektöründe faaliyet gösteren Ortaklar Yeminli Mali Müşavirlik için uyarlamış olduğum Wordpress tabanlı, tam ekran tasarımlı, kapsamlı web sitesi..